Ubytovací kniha

Napište číslo 100 slovem
Aliaksandr napsal
Krásný, útulný, rodinný hotel, plně v souladu s popisem na webových stránkách. Hned po příjezdu jsme byli odbaveni, což nám určitě zvedlo náladu. Vynikající služby, personál vždy připraven pomoci a reagovat na jakýkoli požadavek. Čištění probíhá efektivně. Útulné pokoje se vším, co potřebujete. Personál je velmi přátelský a pozorný. Cítili jsme se pohodlně a rádi jsme zde! Chutné a rozmanité jídlo, vždy čerstvé (zvláštní poděkování kuchaři - barmanovi Oldovi). Chtěli bychom vyzdvihnout zejména lékařské postupy, pečlivost, vstřícnost a vstřícnost lékaře. Doporučujeme!!!
Šárka napsal
Rodinný hotel, čistota, nejlepší a nejvíc ochotná paní šéfová, krásná dostupnost a nádherné okolí. Vynikající česká kuchyně a celkově ochotný personál. Moc doporučuji!
Marie s fenečkou Azinkou napsal
Užily jsme si krásného počasí, pohody a klidného ubytování. Milý personál a paní vedoucí je skvělá. děkuji Jsem ráda, že jsem tento hotýlek objevila
Ponc Viktor napsal
Bylo to krásné paní Jano a ostatní, děkujeme!!
Broňa Buriánková napsal
Tento krásný hotýlek jsme navštívili letos po druhé a využili jsme nabídku léčebného pobytu. Byl to příjemně strávený týden,kdy jsme se cítili jako doma. Tímto ještě jednou děkujeme všem za příjemný pobyt a rádi se zase vrátíme.
Dagmar Fridrichová napsal
Krásná budova, zasazená do zeleně, útulné čisté pokoje, skvělá kuchyně, příjemný personál. A nad tím vším vládne paní Jana, která svojí vstřícností vytváří rodinnou atmosféru a člověk se cítí jako na návštěvě u milých příbuzných. Přeji paní Janě, ať se jí daří, protože pobyt v jejím hotelu je jako balzám.
Pepek napsal
dsfg s gg sdgfg sdfvbsd vbsdv dv sdvd sdvb sdfb sfd b b fcv c c vfb fcbcv bfb fdvsdf sfb fb fb f
Zdeňka Trakalová napsal
Včera jsme se s mužem vrátili po 6tidenním pobytu u vás. Ubytování a strava perfektní, nejdůležitější ale byl přístup paní Jany a všech ostatních zaměstnanců. Všichni milí, usměvaví a velice vstřícní. Rádi se znovu vrátíme. Můžeme jen doporučit. Hodně zdraví a úspěchů v podnikání !
VLASTA FIKAROVÁ napsal
Zdravim , milá p. Jani , děkuji za pobyt u Vas, Vse bylo v pořadku , moc se nám tam z kamarádkou líbilo. Jste všichni moc šikovní -všechen personál.A vám přeji hodně sil a radosti z vaší práce..... nashle snad někdy.
Vladimíra Peterova napsal
Bylo to super, moc se mi tady líbilo a ráda se sem vrátím
Novákovi napsal
Milá obsluha, přijemné prostředí - 100%
Stránka: 1
Nepřihlášený